054-530-7226

3 סיבות להיעזר בייעוץ משפטי של עו"ד

שללו לכם את הרישיון כתוצאה מעבירת תנועה מסוכנת? סביר להניח שאתם יודעים כי ביצעתם עבירה חמורה, יחד עם זאת, ברוב המקרים ניתן לצאת גם משלילת רישיון ותוכלו לעשות זאת על ידי ייעוץ משפטי מקצועי.

נהיגה בשלילה, פסילה או נהיגה ללא רישיון נחשבות לעבירה פלילית שהענישה שלהם עלולה להגיע לעונשי מאסר בפועל. נכון שאי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור אך בהחלט ניתן למזער נזקים על ידי ליווי משפטי של עו"ד תעבורה בעל ניסיון במקרים כאלה בדיוק. הנה מספר סיבות למה רצוי להיעזר בשירותיו.

כיצד סיוע משפטי יוכל לעזור לכם?

  1. עו"ד בעל ניסיון מכיר את החוק היטב – ליווי משפטי של עו"ד תעבורה הוא בעל יתרונות רבים ובניהם בזכות הבקיאות הרבה בחוק הוא יכיר גם את כל "הפירצות" בחוק וכן מגוון שיטות פעולות שאתם ככל הנראה לא מכירים אך אלה יוכלו להטיב ולסייע לכם רבות במזעור נזקים.
    למשל בעבירות של נהיגה בשכרות ישנם המון מקרים בהם שוטרים לא ביצעו את עבודתם על פי ההנחיות המוגדרות בחוק, ולכן בקיאותו של עורך דין נהיגה בשכרות עשויה להוביל להפחתת עונשים ולהקלה בדין!
  2. היכרות עם מקרים דומים – עו"ד תעבורה בעל ניסיון יעשה תחקיר מעמיק מול מקרים דומים שהתרחשו בעבר וזאת על מנת לבחון את התהליך המשפטי באופן המדויק ביותר. ניתן ללמוד רבות ממקרים דומים ולערוך תוכנית פעולה נכונה למקרה הספציפי על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר.
  3. התנהלות משפטית נכונה – עם עו"ד מקצועי תוכלו לנהל הליך משפטי באופן המדויק ביותר. אנשים שלא לוקחים ליווי משפטי פעמים רבות לא יודעים כיצד יש להתנהל מול המערכת המשפטית ועושים לעצמם נזק רב יותר. ייצוג משפטי אמין יוכל לתרום לכם להתנהל נכון.

לסיכום,

אין ספק כי ליווי משפטי של עורך עדין כרוך בעלויות כספיות – אך חשוב לזכור כי ההשקעה לרוב משתלמת ותוכל לחסוך עבורכם עונשים כבדים ובמקרים מסוימים אף למנוע מאסר ולהקטין או לזכות את הענישה לחלוטין. אל תתפשרו, חפשו עו"ד תעבורה מקצועי ואמין שיוכל ללוות אתכם לאורך כל התהליך בהצלחה.