054-530-7226

האם קיים הסדר טיעון גם בדיני תעבורה?

הסתבכות משפטית היא אף פעם לא עניין נעים. כאשר מוגש נגדנו כתב אישום בדבר עבירות תנועה איכות החיים שלנו ושמנו הטוב עומדים תחת מתקפה. כל אדם הוא אדם וככאלו כולנו עושים טעויות גם כאשר אנחנו נוהגים. במידה ונהגנו בניגוד לחוקי התנועה עם הרכב שלנו אנחנו עלולים לקבל קנס כספי כבד או לקבל עונש של שלילת רישיון הנהיגה שלנו. בשביל שלא נגיע למצב בו הרישיון שלנו נשלל עלינו לפנות לעורך דין לענייני תעבורה. עורך דין תעבורה יוכל לעזור לנו להגיע להסדר טיעון עם הפרקליטות וכך תמורת עבודות שירות וקנס כספי נוכל להימנע מזמן ישיבה בכלא.

למה כדאי להגיע להסדר טיעון בדיני תעבורה?

אז למה כדאי לנו להגיע להסדר טיעון בדיני תעבורה? הסדר טיעון בדיני תעבורה יכול לסייע לנו למזער את הנזק שכתב האישום נגדנו יכול לגרום לנו. כאשר אנחנו בוחרים לחתום על הסדר טיעון בתחום התעבורה ולמעשה בכל תחום אנחנו למעשה בוחרים לקצר את משך המשפט שלנו. משפט קצר יותר יפריע פחות לאורח החיים שלנו.

הסכם טיעון או הסדר טיעון יכול לאפשר לנו לקבל עונש מופחת תמורת ההודאה שלנו באשמה. באמצעות הסדר זה המשפחה שלנו תסבול פחות מחוסר נעימות ושיבוש החיים שכל הליך משפטי יכול לגרום.

איך עורך דין תעבורה יכול לעזור לנו במשפט בענייני תעבורה?

עורך דין תעבורה הוא למעשה עורך דין שמתמחה בדיני תעבורה. עורך דין זה יוכל לסייע לנו מאוד בבית משפט לענייני תעבורה. תחום המשפט הוא תחום מורכב מאוד ועשיר. אם אנחנו למשל מואשמים בהעלמת מיסים אז כדאי לנו לשכור עורך דין שמתמחה בדיני מיסים.

באותו האופן כאשר מוגש נגדנו כתב אישום בבית משפט לענייני תעבורה כדאי לנו לפנות לעורך דין שתחום המומחיות שלו הוא דיני תעבורה. עורך דין זה ידע להגיע ביחד עם התובע בתיק להסדר טיעון שיאפשר לנו להתמודד בצורה מקלה יותר עם העונש שמגיע לנו בגין העבירות שביצענו. ברוב תיקי התעבורה נהוג להגיע להסדרי טיעון או לעונשים מקלים בגלל אופי העבירות.

הסדר טיעון יאפשר לנו לפתוח דף חלק מבלי לאבד פעמים רבות את רישיון הנהיגה שלנו שחיוני מאוד עבור העבודה שלנו ואורח החיים התקין שלנו. קבלת ייעוץ מעורך דין תעבורה יכולה להפוך את ההליך הלא נעים של האשמות פליליות להליך שנותיר מאחורינו בצורה המהירה והפשוטה ביותר.